fbpx

Misją Klubu Tenisowego Topspin jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i przekazanie dobrych nawyków sportowych na całe życie. Działamy lokalnie, tutaj też mieszkamy i pracujemy. Doskonale znamy problemy i specyfikę Wołomina i okolic – dostęp do zajęć, infrastrukturę, problemy społeczne mogące stać na drodze rozwoju sportowego, czy problemy związane z profilaktyką dotyczącą zdrowia.

Tworzymy wyjątkowy klub, ale chcemy działać ODPOWIEDZIALNIE i chcemy być WARTOŚCIĄ DODANĄ w  tej lokalnej mikroskali, dlatego powołaliśmy do życia Stowarzyszenie, dzięki któremu jeszcze mocniej możemy skupić się na przekazywaniu WARTOŚCI w naszej lokalnej społeczności.

Stowarzyszenie Wołomińskie Towarzystwo Tenisowe

powstało w listopadzie 2018 roku w Wołominie. Organizację do życia powołały osoby, które na co dzień związane są z tenisem – trenerzy, pasjonaci i miłośnicy tego sportu.

Celem Stowarzyszenia jest popularyzacja tej dziedziny sportu wśród wszystkich grup, bez względu na status materialny, wiek, czy płeć. Działania Wołomińskiego Towarzystwo Tenisowego skupiają się na:

  • propagowaniu zdrowego stylu życia
  • propagowanie i poszerzanie świadomości prozdrowotnej
  • organizowanie zajęć rekreacyjnych
  • organizowanie zajęć sportowych
  • organizacja/prowadzenie rozgrywek sportowych
  • udział w rozgrywkach sportowych

Dane Stowarzyszenia:

Wołomińskie Towarzystwo Tenisowe

ul. Korsaka 4, 05-200 Wołomin, Polska
KRS 0000754045
NIP 1251684048
REGON 381808209
Data rejestracji 15 listopada 2018 r.

Skontaktuj się z nami

Pobierz STATUT