fbpx

Nasi trenerzy

Nasi trenerzy i instruktorzy to profesjonaliści!

Cały czas jeździmy na kursy, szkolenia i konferencje, aby z każdym dniem zdobywać nowe umiejętności
sports-blog-4

Sonia Klamczyńska

Trener koordynator

Była zawodniczka tenisowa, gra w tenisa od 5 roku życia, a sport zawsze był,  i jest, jej największą życiową pasją. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, siódma juniorka i seniorka Polski, w 2010 roku wyjechała na stypendium do prestiżowej uczelni amerykańskiej, gdzie przez dwa lata jeździła po Stanach Zjednoczonych i reprezentowała swoją uczelnię jako czołowa tenisistka drużyny. Została uhonorowana wieloma odznaczeniami (All-Conference Team, All Tournament i All-Conference First Team). Z wykształcenia jest psychologiem sportu i podyplomowym managerem sportu.

W rzadkich chwilach, kiedy nie jest na korcie, uwielbia bieganie, jazdę na rowerze i pływanie, ale i czasami pozwala sobie na wieczór z serialami i dobrą książką.

Jej marzeniem jest zaszczepienie pasji do tenisa u jak największej ilości osób (szczególnie u dzieci i młodzieży) w Wołominie i okolicy. Chciałaby zaprezentować tenis jako wspaniałą formę zabawy i jakże ważnej aktywności ruchowej.

Ulubiony zawodnik: Kim Clijsters

Ulubione uderzenie: odwrotny cross z forehandu

sports-blog-12

Mateusz Madejczyk

Trener

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, instruktor tenisa ziemnego ale również narciarstwa alpejskiego, pływania, fitness i kulturystyki, były zawodnik i reprezentant Polski w tenisie objęty programem PZT PROKOM TEAM. Z tenisem jest związany od dziecka, medalista Mistrzostw Polski, wielokrotny zwycięzca turniejów ogólnopolskich, a także uczestnik turniejów ETA i ITF gdzie osiągał bardzo dobre wyniki. Był zawodnikiem w takich klubach jak: MKT Stalowa Wola, GKS Górnik Łęczna.

Konsekwencja i ilość powtórzeń czynią cuda, a gry w tenisa każdy jest się w stanie nauczyć, niezależnie od wieku, zdolności i możliwości.

tournament11

Łukasz Dołowy

Instruktor

Miłośnik i pasjonat tenisa od wielu lat, instruktor i animator tenisa z międzynarodowymi uprawnieniami. Tytan pracy i perfekcjonista w kwestiach technicznych. Szybkiej pracy na nogach nauczy nawet najbardziej opornych zawodników, dając dobry przykład swoją dynamiką. Specjalizuje się w prowadzeniu animacji tenisowych z dziećmi, jak również zawodnicze treningi z młodzieżą grającą w turniejach regionalnych i ogólnopolskich.

Na korcie wygląda jak Tipsarević, o ile backhandem nieco mu ustępuje, tak pracy na nogach mógłby się od niego uczyć sam Rafael Nadal.

W wolnym czasie – miłośnik przyrody (mateczki natury), hobbystycznie zajmuje się architekturą krajobrazu. Buduje domki ptakom, obserwuje sowy i ratuje dzięcioły. Biega maratony, triathlony, uwielbia jazdę na rowerze w terenie, a zimą hokeja na Białych Błotach. Kocha muzykę, praktykuje grę na karimbie.

Rakieta: Babolat

Ulubione uderzenie: forehand cross topspin

sports-blog-7

Patryk Gryziak

Instruktor

W wieku 6 lat zaczął swoją przygodę z grą w tenisa. Absolwent liceum Mistrzostwa Sportowego i Turystyki i Rekreacji w Wyższej Szkole Ekonomicznej. Posiada uprawnienia instruktora tenisa ziemnego Polskiego Związku Tenisowego i uzupełaniające kursy trenerskie w zakresie mini tenisa oraz tenis express. Gra w turniejach tenisowych z sukcesami, m.in. w Ogólnopolskim Festiwalu Sportu zdobywając medale w 2011 i 2012 roku. Fascynat techniki tenisowej oraz wszechstronnego stylu gry takich tenisistów jak Roger Federer czy Pete Sampras. Stawia sobie za cel zarażenie pasją do tenisa jak największe grono osób.

Od dziecka pasjonuje się przyrodą, dlatego w wolnym czasie chodzi z synami i żoną do warszawskiego ZOO, gdzie znają już każdy kamyk. Całą rodziną jeżdżą konno i wędkują. Czas tylko dla siebie spędza na jeździe motorem-klasykiem lub chodzi z wykrywaczem metalu szukając monet i skarbów z przeszłości.

Rakieta: Wilson, w starym malowaniu (z najlepszych lat Rogera), model: K-factor six one team

Ulubiony zawodnik: Roger Federer, Tommy Haas, Richard Gasquet

Ulubione uderzenie: jednoręczny backhand